Apartamente

Për një pushim të qetë familjar dhe për verë të paharrueshme!

Kompleksi i apartamenteve Bosana ndodhet në një lokacion të bukur në ishullin Pag, 4 km larg qendrës së qytetit. Ai u emërua pas pyllit me të njëjtin emër që rrethon tërë vendbanimin. Zona e Bozana është e vetmja zonë me pyje në ishull e cila është gjithashtu një brez lisi i mbrojtur.

Në një pjesë të qetë të Bosana-s, ka një shtëpi të bukur në të cilën ndodhen apartamentet “ZANA”, të cilat janë kategorizuar me tre yje.

Shtëpia ka komunikim të jashtëm dhe të brendshëm midis dyshemesë. Mobiljet janë moderne, kuzhina janë të pajisura plotësisht, dhe banjat janë të mëdha dhe të rehatshme.

Shtëpia ka 5 apartamente.

Dy apartamente për 3 persona
Dhomë, banjo dhe dhomë ngrënie
Një apartament për 5 persona
Dy dhoma
Një apartament për 6 persona
Dy dhoma
Një apartament për 8 persona
Gjithë kati i parë, 3 dhoma gjumi, kuzhinë dhe dhomë ngrënie së bashku, kuzhinë dhe tarracë

Të gjitha apartamentet janë me diell, te bollshme dhe me ajër të kondicionuar. Parkimi për të gjithë mysafirët sigurohet në oborr.
Objekti ka një fireplace kopsht ose vuaj ku mund të shijoni gatimin dhe shoqërimin jashtë.
Plazhi i parë fjalë për fjalë i parajsës ndodhet 250 metra poshtë shtëpisë. Këtu ju mund të shijoni detin kristal të pastër, plazhin me rërë dhe një mjedis natyror.
Dyqani i parë është 2 km larg dhe restoranti është 3 km larg shtëpisë.
Natyra në këtë pjesë të Pag është mbresëlënëse, një kombinim i pyllit lisi dhe plazheve të bukura me guralecë.

Qendra e Pag është 4 km larg. dhe ka disa restorante dhe disko.

Ju mund të arrini në qytetin e Zadarit në më pak se një orë me makinë dhe kjo ju siguron edhe më shumë ambiente argëtuese, kulturore dhe të tjera.
Vendi më i mirë më një kohë të mirë në këtë ishull, veçanërisht për vizitorët më të rinj është plazhi i famshëm Zrce në Novalja. Ekziston edhe një mbrëmje e natës që zgjat deri në mëngjes.

Kur tashmë jeni në Pag, patjetër që duhet të provoni specialitete siç janë djathi i mirënjohur Pag dhe qengji Pag. Me shijet me cilësi të lartë, ju gjithashtu duhet të shijoni verë autoktone me cilësi të lartë nga vreshtarët e Pag.


Zbuloni Pag!

Ejani në apartamente Zana!